Firma Stachura Budownictwo od wielu lat zajmuje się malowaniem ścian w innowacyjny sposób – zarówno tradycyjnie, jak i natryskowo. Malowanie hydrodynamiczne odbywa się przy pomocy agregatu Titan 440i w przypadku mniejszych powierzchni oraz Graco Marc V, kiedy ściany, które należy pokryć farbą, są znacznie większe.

Już teraz skorzystaj z naszego kalkulatora, który zapewni Ci wiedzę na temat kosztów malowania – sumuje on kwotę, jaką poświęcisz za materiały oraz cenę wykonania usługi. Oferta prezentowana przez kalkulator opiera się na produktach najbardziej docenianych firm takich jak Flugger, Tikkurila, Sigma Coatings,Teknos czy Dekoral, które są najczęściej wybierane przez klientów i zapewniają zadowolenie z uzyskanego efektu.

Niewątpliwą korzyścią, która płynie z usług firmy Stachura Budownictwo, jest rzetelne doradztwo w zakresie doboru farb i kompleksowe przygotowanie pomieszczenia, a samo malowanie wykonywane jest niezwykle starannie. Dajemy gwarancję satysfakcji klienta, o czym przekonało się już mnóstwo osób, które postanowiły skorzystać z naszych usług.

Dowiedz się więcej


Już teraz oblicz koszty materiału oraz robocizny, podając powierzchnię ścian lub metraż pomieszczenia!

Aby obliczyć przybliżony koszt materiału oraz robocizny podaj powierzchnię ścian pomieszczenia:

Aby obliczyć przybliżony koszt materiału oraz robocizny podaj metraż pomieszczenia:

Wstępna wycena dla pomieszczenia:

Ważne: Nie ma ukrytych kosztów.

Wybierz system:

Przy użyciu systemu:

Wybierz opcje dodatkowe:

Z opcjami dodatkowymi:

1 907,80 netto / w tym robocizna 700 zł netto*
Istnieje możliwość zamówienia kompleksowej usługi lub samego materiału.

Skontaktuj się z nami celem szczegółowej wyceny: